Jen do 15. 8. sleva 10 % na luxusní židle STYLE a DESIRE | Stále probíhá LETNÍ MEGA VÝPRODEJ | Sleva 10 % na unikátní polštáře Kanuda

Fyzioterapeuté a odborníci

Najděte si v naší databázi specialistu na fyzioterapii

Ověření odborníci
Ověření odborníci Pečlivě ověřujeme odbornost každého specialisty
Služba je zdarma
Služba je zdarma Najděte si odborníka u nás zdarma
Pro vaše zdraví
Pro vaše zdraví V Adapticu děláme maximum pro vaše zdraví
Různé odbornosti
Různé odbornosti Najděte si specialistu na vaše konkrétní potíže

Mgr. Kateřina Klimešová

Fyzioterapeut a nordic walking instruktor Ostrava

Fyzioterapeut s více než desetiletou praxí v oboru. Specialista na úrazy páteře a míchy. Instruktor Nordic Walking s akreditací MŠMT. Osobní fyzioterapeut aktuálního Mistra České republiky a držitele halového rekordu ČR ve vrhu koulí hendikepovaných.

Mgr. David Krumpolc

Pohybový specialista Praha

Poskytuji služby v oblasti zdravotního cvičení, služby osobního trenéra (včetně sportovců olympioniků), či v oblasti masáží, a to jak rekondičních a sportovních, tak i klasických.

Mgr. Vojtěch Šenkýř

Fyzioterapeut a osobní trenér Brno-Bohunice

Pracuji jako fyzioterapeut a osobní trenér. Hlavní metodou, kterou využívám jak v nemocnici, tak ve fitness centru, je metoda DNS podle Prof. Koláře. Zároveň jsem certifikovaným terapeutem Vojtovy metody a PNF.

Bc. Martin Trávník

Fyzioterapeut Praha

Jsem fyzioterapeut a lektor cvičení SM systém v Centru zdravých zad. Pracuji s klienty individuálně i ve skupinových lekcích. Nejčastěji lidem pomáhám s vertebrogenními potížemi – tedy s páteří a navazujícími oblastmi. Pomohu vám s prevencí i s léčbou výhřezu plotének.

Mgr. Kateřina Honová, DiS.

Fyzioterapeut, lektor Brno

Jsem fyzioterapeutka s více než 16 lety praxe se zaměřením na funkční poruchy pohybového aparátu, traumatologii a ortopedii. Certifikovaný DNS terapeut (metoda prof. Koláře), instruktor zdravotní tělesné výchovy s certifikací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, a lektor AKRIS (Akreditované vzdělávací programy Ministerstva práce a sociálních věcí).

Mgr. Ján Pisarčík

Fyzioterapeut Praha-Benice

Kromě práce v nestátním zdravotnickém zařízení Rehabilitace Rehasport pracuje Ján jako vedoucí fyzioterapeut Rehasport OCR Elite Teamu a také jako fyzioterapeut u České reprezentace v rychlostní kanoistice. Bakalářské vzdělání získal na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně, kde zakončil studium s pochvalným uznáním za mimořádně a vynikající znalosti. Magisterské studium ukončil na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze.

Mgr. Karolina Garbarz

Dětský fyzioterapeut, Sanatoria Klimkovice

Pracuji s dětskými klienty od 1 roku do 18 let. Moje práce je velmi pestrá, každodenně se setkávám s dětmi s různými, hlavně neurologickými diagnózami. Od roku 2022 pracuji jako terapeutka senzorické integrace (ASI), kde pomáhám klientům s poruchami pozornosti jako ADHD, ADD, problémy se senzorickým procesováním a zpracováním.

Martina Miksová, DiS.

Fyzioterapeut Praha - Nusle

Martina je zkušená fyzioterapeutka ve FYZIO MEDICO CLINIC, která má více jak 15 let praxe z ambulantního i lůžkového provozu.

Chcete s námi spolupracovat?

Jste specialistou na fyzioterapii, pohybový aparát, držení těla či jiný obor?
Dejte nám o sobě vědět.