☝️ Víte, že bolest zad je oficiální nemoc z povolání? A že židli Adaptic nám můžete vrátit i 30 dní po nákupu? ☺️

O Adaptic

Adaptic je česká značka zdravotních židlí s výkyvným sedákem pro celodenní sezení v kanceláři i doma.

Zakladatelem společnosti Adaptic Innovation je Martin Macháček, který má 15 let zkušeností s vývojem, výrobou a prodejem zdravotních židlí. Adaptic dnes patří ke dvěma nejsilnějším výrobcům zdravotních židlí v Evropě. V roce 2019 vyhrála židle Adaptic Evora 1. místo v testu provedeném odborníky pražského centra fyzioterapeutické péče FYZIOklinika.

Zdravotní židle Adaptic zajišťují přirozenou pohyblivost pánve a vyváženě aktivují svaly hlubokého stabilizačního systému páteře. Jejich jedinečnou předností je adaptivní sedák, který odstraňuje bolesti zad, uvolňuje ztuhlou krční páteř, předchází vadnému držení těla, výhřezu ploténky i dlouhodobým chronickým problémům.

Produktové portfolio Adaptic zahrnuje modely Mio, Evora S, Evora Plus, Comfort, Xtreme, Style, Desire, Solo, výškově nastavitelné stoly SmartDesk a ergonomické produkty řady A+.

V České republice najdete showroomy v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Liberci, Olomouci, Ostravě, Plzni, Rousínově, Táboře, Zlíně nebo online na www.adaptic.cz. Od roku 2019 působíme také na Slovensku www.adaptic.sk.