Jen do 15. 8. sleva 10 % na luxusní židle STYLE a DESIRE | Stále probíhá LETNÍ MEGA VÝPRODEJ | Sleva 10 % na unikátní polštáře Kanuda

Unikátní polštáře Kanuda pro váš každodenní komfort

Koncept polštářů Kanuda vymyslel v roce 2005 renomovaný fyzioterapeut v Jižní Koreji.

Díky dlouholetým zkušenostem s léčbou pacientů s bolestmi krční páteře a souvisejícími problémy s držením těla byl odhodlán pomoci svým pacientům snížit bolesti krku a žít pohodlněji.

Jeho pacienti často uváděli zvýšenou bolest krční páteře po probuzení ze spánku, což nebylo žádným překvapením. Spánkem trávíme třetinu života a jen málo z nás spí ve správné poloze.

bolest-krcni-patere.jpg

Vývoj polštářů Kanuda

Rozhodl se navrhnout dokonalý polštář pro své pacienty, protože dobře věděl, že naprostá většina polštářů na trhu nedokáže udržet rovné držení krku, přestože to tvrdí, a navíc časem slábnou, což problém ještě prohlubuje.

Spolupracoval s týmem inženýrů z oddělení výzkumu a vývoje a navrhl jedinečný výrobek, který by do polštáře integroval výhody fyzikální terapie a zajistil správné narovnání krku při spánku na boku, a to nejen první den, ale i v průběhu času. Od té doby společnost KANUDA zdokonaluje svůj polštář neustálým výzkumem a vývojem a zaujímá přední místo v oblasti spokojenosti zákazníků.

spani-na-boku.webp

Co znamená pojem Kanuda?

Název Kanuda znamená “Sladění těla a mysli se správným držením těla”

Do dnes polštáře Kanuda pomohly více než 2 milionům zákazníků po celém světě snížit bolesti krční páteře a zlepšit spánek.

Adaptic tým autorů

Skupina autorů pod značkou Adaptic, kteří se zabývají zdravým sezením. Pracují na vývoji nových zdravotních produktů nebo pomáhají zákazníkům s výběrem správné židle.

Další články

Stále scrollujete? Můžete číst dál!