☝️ LIMITOVANÁ VÝHODNÁ NABÍDKA PRODUKTŮ VE SLEVĚ / jen do 3. 10. 2023 nebo do vyprodání / Zobrazit nabídku

Bolest stehna na zadní straně

Bolest stehna na zadní straně

Dobrý den. Chtěl bych se Vás zeptat jak si můžu pomoct od bolesti stehna na zadní straně? Nemůžu sedět. Bolest je ostrá. Když sedím v pololehu tak to nebolí. Jakmile vstanu tak to začne bolet. Pak to rozchodím a už tak nebolí. To samé když vstávám z postele. Nemůžu sedět proto ten pololeh. Mám problém se obléct. Nezabírají léky ani masti. Viz priloha obrazek zasílám místo bolesti.

Pozn.: Před 3 týdny jsem absolvoval obstriky a ty nezabraly. Na doporučení jsem navštívil fyzioteraleuta. Napřed mě bolelo hyždě na levé straně. Fyzioterapeut mi to odblokoval ale bolest se přesunula na stehno zezadu. A teď se nedaří se bolesti zbavit. Děkuji za odpověď.

 

Dobrý den,

podle toho co popisujete, by se mohlo jednat o uskřinutí nervu, nervového kořenu v bederní části páteře. Špatná zpráva je, že pokud je můj odhad správný, těžko si s tím poradíte sám a je potřeba vyhledat odborníka. Doporučovala bych navštívit odborného lékaře, který vás kompletně vyšetří a vyloučí případné vyhřeznutí plotýnky. Prozatím se snažte maximálně omezit větší předklony a rotace páteře a všechny další pohyby, které vyvolávají vámi zmíněnou bolest.

Zobrazit celou odpověď

Témata dotazu

Nedaří se vám najít odpověď?

Zeptat se odborníka

Zeptejte se našich odborníků na fyzioterapii