☝️VÝPRODEJ PRODUKTŮzobrazit nabídku | Sleva 10 % na unikátní polštáře Kanuda | 30 dnů na vrácení každého produktu

Reportáž Polopatě: Pro dobrou kondici bederní páteře

V reportáži s názvem „Pro dobou kondici bederní páteře“ oblíbeného pořadu Polopatě natáčeného českou televizí jsme se zaměřili na bolesti bederní páteře a jak jim předcházet.

Společně s paní fyzioterapeutkou Mgr. Kateřinou Klimešovou jsme představili, jak funguje páteř a jaké problémy může dlouhodobé sezení přinášet.

Jednou z nejvíce přetěžovanou částí páteře je bederní část, která je vystavena tlaku při dlouhodobém sezení. Tento tlak může vést k degeneraci meziobratlových plotének, což může způsobit bolesti. Paní Klimešová nám představila jednoduché cviky, které lze provádět i na židli v kanceláři, aby se uvolnilo napětí svalů a posílila se bederní část páteře.

Dále jsme se zaměřili na otázku práce s balančním míčem. I když může být tato forma cvičení vhodná pro krátkodobou stimulaci svalů, dlouhodobé používání bez zádové opěrky může vést k přetížení svalů. Proto jsme představili naše produkty-zdravotní židle s výkyvným sedákem, které kombinují principy balančního míče se zdravotní židlí. Díky přítomnosti zádové opěrky poskytují tyto židle optimální podporu a jsou skvělým pomocníkem pro udržení zdraví bederní páteře při celodenním sezení.

Po odvysílání premiéry 3.3.2024 je možné reportáž najít na tomto odkazu:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10658625776-polopate/224562220400005/cast/1030998/