☝️VÝPRODEJ PRODUKTŮzobrazit nabídku | Sleva 10 % na unikátní polštáře Kanuda | 30 dnů na vrácení každého produktu

Reportáž Polopatě: Aby krční páteř nebolela

V dalším díle pořadu Polopatě na ČT1 jsme se věnovali problematice bolestí krční páteře a možnostem, jak jim předcházet.

Zdravotní polštáře Kanuda

Představili jsme produkty značky Kanuda zaměřené na péči o zdraví krční páteře. Ve spolupráci s fyzioterapeutkou Mgr. Klimešovou jsme vysvětlili, z čeho se krční páteř skládá a jak ji dennodenně přetěžujeme. V dnešní době, kdy trávíme mnoho hodin skloněni nad displeji mobilních telefonů, tabletů a notebooků, dochází k nadměrnému namáhání krční páteře a svalů. Fyzioterapeutka nám představila několik cviků, které lze provádět i v kanceláři, abychom uvolnili napětí a posílili svaly. Protažení můžeme také provádět pomocí trakčních polštářů značky Kanuda.

Další část reportáže se věnovala správnému výběru polštáře a polohám při spánku. Mnoho lidí si neuvědomuje, jak důležité je mít správný polštář, který podporuje zdraví krční páteře. Vysvětlili jsme, jak se zdravotní polštáře Kanuda liší od běžných a jakou mají výhodu. Jako jediné polštáře dokáží zajistit optimální polohu krční páteře.

Po odvysílání premiéry 5.11.2023 je možné reportáž najít na tomto odkazu:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10658625776-polopate/223562220400031/