Získaná ocenění

WebTop100 – roky 2012, 2009, 2008

Logo WebTop100 Web společnosti Livingstone, který jsme vytvořili v roce 2008 a který u nás v roce 2011 prošel redesignem, získal v roce 2012 ve významné soutěži WebTop100 třetí místo v žebříčku Cestovní ruch.

Web společnosti Tyma CZ, který spravujeme od ledna 2008, se v říjnu 2008 umístil ve soutěži WebTop100 na třetím místě v žebříčku „Průmysl“. O rok později se umístil na šestém místě, přičemž na čtvrtém místě se umístil jiný náš projekt, web společnosti Stavby, a. s. Toto umístění pro nás bylo vyznamenáním i proto, že jsme opakovaně dokázali kvalitou předstihnout prezentace tak významných firem, jako je třeba Zentiva, Phillips, Siemens, Tondach či Metrostav – přestože mají na internetový marketing řádově větší rozpočty.

Internet Efectiveness Awards 2011

Logo IEA 2011 FCD.eu je mezinárodní portál věnující se diagnostice motorových vozidel. V roce 2010 jsme pomáhali s jeho redesignem – připravili jsme pro něj analýzu informační architektury, novou grafiku a XHTML šablony. V roce 2011 získal portál ocenění Top Rated v prestižní soutěži Internet Effectiveness Awards.

Interzen – roky 2005 a 2007

Logo Interzen Jan Štráfelda, náš hlavní plánovač a konzultant, získal v červnu 2007 se svým portálem Shaman.cz výtečné 2. místo v prestižní webdesignerské soutěži Interzen 2007. Do soutěže bylo přihlášeno více než půl druhé stovky projektů, hodnotila je desetičlenná porota. V předchozím ročníku této významné soutěže obsadil 4. místo a získal i čestné uznání poroty za technickou kvalitu webu.

Umístění ve webových galeriích

Naše práce se pravidelně umisťují v nejrůznějších galeriích kvalitních a graficky atraktivních webů po celém světě. Namátkou vybíráme:

CSS Manía (EN), CSS Manía (EN), CSS Drive (US), CSS Manía (EN), CSS Design Yorkshire (EN), CSS Manía (EN), CSS Design Yorkshire (EN), CSS Bloom (US), CSS Manía (EN), CSS Based (EN), CSS Manía (EN), CSS20 (RO), CSS Design Yorkshire (EN), CSS Based (EN), Cool Site Collection (EN), CSS Manía (EN), Web Creme (PL), Design Beauty (US)

Staňte se také spokojeným klientem

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku co nejdříve:

Chci nezávaznou kalkulaci


Adaptic na Twitteru

Facebook: sledujte nás