Jen do 15. 8. sleva 10 % na luxusní židle STYLE a DESIRE | Stále probíhá LETNÍ MEGA VÝPRODEJ | Sleva 10 % na unikátní polštáře Kanuda

Zkušenosti zákazníků

Přečtěte si zkušenosti našich zákazníků

50 000+ spokojených vlastníků židle Adaptic
4 000+ firem sází na produkty Adaptic
13 showroomů, kde si můžete židli osobně vyzkoušet

Kristýna K.

Dobrý den,
děkuji za skvělou jak první komunikaci ohledně židle, tak následně za rychlou dodávku. Židli jsem zkoušela v Praze 9 a paní byla velice vstřícná a ochotná.

Hodnocení:
 • vstřícnost na showroomu
 • poradenství po telefonu

Zákazníci si nejčastěji chválí

 • Nadstandardní péče o zákazníka
 • Rychlá doba dodání
 • Kvalitní zpracování
 • Skutečně řeší potíže se zády
 • Příjemný a ochotný personál showroomů

Pavel Š.

Dobrý den,
touto cestou bych chtěl vyjádřit neustávající radost nad zakoupenou židlí a zvedacím stolem.

Po více jak ročním používání "ze srandy", ale vážně říkám každému, kdo to u mě obdivuje, že takové vybavení by měl mít povinně každý kancelářský zaměstnanec. Nikdy před tím bych nevěřil, že základní věc, jako je stůl a židle, mohou tak zásadně zlepšit život.

S pozdravem,
Pavel Š.

Hodnocení:

Mgr. Garbarz Karolina

Při zkoušce Adaptic XTREME jsem ocenila velmi snadné a rychlé individuální přizpůsobení židle. Má nastavitelné praktické loketní opěrky, které je možné jednoduše regulovat jak do stran (předozadním směrem), tak výškově. Je možno regulovat taky výšku sedu. Zádová opěrka je mírně pružná a ergonomicky vytvarována v lumbální a thorakální oblastí páteře.

Adaptic XTREME mám doma už přes půl roku a jsem s ní velmi spokojená. Montáž byla velmi snadná - židle přišla ve dvou kusech, což umožnilo její okamžité použití. Židle pořád vypadá jak nová a je snadná na údržbu.

Neměla jsem nikdy lepší kancelářskou židli.

Celou recenzi si můžete přečíst v názorech odborníků.

Hodnocení:
 • snadná a rychlá montáž
 • individuální přizpůsobení židle
 • výhody pohyblivého sedáku
 • Adaptic má také židli vhodnou pro děti

Janoška Jiří

Moje první opravdová („zdravá“) kancelářská židle. Nejsem typ člověka, který by dělal jakoukoli reklamu. Pro tento případ udělám výjimku, protože se stalo něco, co v dnešní době není samozřejmostí.

Kancelářská práce zabere v mém pracovním životě, obzvlášť v zimním období, velkou část pracovního dne. Za roky, co jsem v pracovním procesu jsem měl možnost vyzkoušet mraky pracovních židlí. Všechny ale měly jedno společné. Stály za prd. Čím déle jsem byl na židli, tím více jsem poposedal a vždy se dostavovaly nejrůznější bolesti atd..

Proto jsem se rozhodl, že konečně zkusím nějakou „zdravou židli“. Trochu jsem pátral a dopracoval se až na židli ADAPTIC. Recenze, popis, web, youtube, prostě všechno se tvářilo slibně. Až na tu cenu. Takže jsem výměnu židle odložil. Jenže jak už to bývá se vším o co se začnete zajímat, prostě vás to láká. Nakonec jsem se rozhodl si židli vyzkoušet. Vyrazil jsem do Brněnského showroomu a poprvé zažil jiný styl sezení. Je to něco na co si člověk prostě musí zvyknout a nezamilujete si to hned.

Takže jsem objednal, zaplatil, obdržel a smontoval. Byla doma! První pracovní den velký nezvyk, ale po několikahodinovém sezení u PC žádné náznaky bolesti zad, prostě paráda. Jediným problémem byla mnou špatně zvolená výška teleskopického pístu. Na výběr je totiž ze tří. Já zvolil ten malý. A měl zvolit střední.

I přes zkušenosti s neochotou obchodníků dnešní doby jsem se rozhodl, že zkusím oslovit výrobce a zeptám se, jestli by existoval nějaký způsob jak píst vyměnit.

A to co následovalo mi absolutně vyrazilo dech. Paní z fa. ADAPTIC zorganizovala kurýra, který přivezl nový, střední píst a dokonce domluvila zpětné vyzvednutí původního pístu. A to vše bez jakýchkoliv nákladů.

Vím, každého napadne: „za ty prachy ještě aby ne“, ale v dnešní době to opravdu není samozřejmost. A už vůbec není samozřejmost, že se s nikým nemusíte o výměně handrkovat. Takže za mě ADAPTICe velká poklona. Skvělý zákaznický servis. A hlavně konečně mám židli, na které je radost sedět a ze které nebolí záda. Prostě paráda!

Všem vřele doporučuji!!!!!!

Hodnocení:
 • skvělý zákaznický servis
 • mám židli, na které je radost sedět
 • žádné bolesti zad
 • rychlá bezplatná výměna pístu
 • první den nezvyk z nového typu sezení
 • zvolil jsem nesprávnou velikost pístu

Martina L.

Dobrý den,
moc bych Vám chtěla poděkovat, už po prvním dni jsem z židle nadšená! Chtěla bych taky vypíchnout servis, který mi poskytl Váš zaměstnanec na Praze 8. Věnoval se mi asi hodinu a perfektně mi poradil a nechal mě v klidu židli vyzkoušet.

Jsem ráda, že jsem se pro ní rozhodla! 😊

Přeji Vám krásný den a víkend.
S pozdravem,
Martina L.

(Zákaznice objednala zdravotní židli Adaptic Evora +)

Hodnocení:
 • milý a ochotný personál na Praze 8

Stolár Andrej

Moje zkušenost s modelem Adaptic Xtreme

Z počátku trochu nezvyk na tento typ sezení, ale velmi rychle ho začnete oceňovat. Sedák je tak neuvěřitelně flexibilní, že umožňuje extrémní náklony a páteř, která byla dříve zvyklá na tuhé sezení, si zpívá. Pracovní poloha je ideální s náklonem dopředu, relaxační naopak s opřením o opěradlo. Při občasných bočních náklonech nehrozí riziko ztuhnutí. Člověk se cítí jako na člunu.

Ano, jak mi bylo řečeno, v prvních dnech dochází k mírné únavě a bolesti svalů dolní části zad. To je normální, protože nyní nejsou fixovány, ale musí jemně pracovat. Avšak po delší práci u počítače není vstávání ze židle doprovázeno ztuhlostí páteře. Člověk má pocit, jako by byl rozcvičený. Je to opravdu velký rozdíl. Nevím, jak jsem doteď mohl pracovat na běžné kancelářské židli :)

Ano, cena židle není vůbec nízká, ale za zdravá záda to rozhodně stojí.

Hodnocení:
 • neuvěřitelně flexibilní sedák
 • možnost vyzkoušení různých modelů židlí
 • velmi vstřícný a ochotný personál

Ing. Bačina Ondřej

Zkušenosti po šesti měsících používání zdravotní židle Adaptic Comfort v kombinaci s polohovacím stolem SmartDesk pro nás natočil Ondra Bačina alias Tesláček. Zobrazit jeho stručnou videorecenzi.

(Tesláček sedí na Adaptic Comfort u stolu SmartDesk Office)

Hodnocení:
 • po celém dni sezení mě konečně nebolí záda ani zadek
 • maximální spokojenost s produkty
 • konečně zdravější pracovní prostředí
 • z počátku mírná bolest břicha, která rychle odezněla
 • sezení chce trochu cviku, ale není to nic složitého
 • židle bohužel nevyrýsuje na břiše pekáč buchet :)

MVDr. Huňát Alexander

Dobrý den, již léta trpím bolestmi zad. Moje utrpení se již po několika minutách sezení prohlubovalo a bolest jsem musel tlumit léky. Nechtěl jsem podléhat trvalé bolesti a začal jsem cíleně cvičit a upravil jsem i jídelníček. Přesto se mi při sezení (zejména u PC) trvale vracela bolest zad a tak jsem se rozhodl pro změnu sezení. Prostudoval jsem nesčetnou nabídku židlí a křesel, až jsem narazil na Váš produkt - ADAPTIC COMFORT, který mne zaujal již na internetu.

Jeho parametry slibovaly řešení mého bolestivého sezení. Asi po týdnu jeho užívání mohu konstatovat, že Váš produkt naprosto překonal má očekávání. V případě vaší židle se jedná o "geniální" produkt tlumící problémy bolestí zad vybalancováváním rovnováhy jednotlivých svalových partií zad, kdy nedochází k jednostrannému přetěžování těchto partií způsobující bolest. Bez uzardění lze konstatovat, že se jedná o případ, kdy ergonomie slaví triumf. O to větší je radostné zjištění, že co vymyslely české hlavičky, dokončily zlaté české ručičky. Blahopřeji a ještě jednou děkuji!!! Přeji mnoho spokojených (v mém případě nadšených) zákazníků.

S úctou MVDr. Alexander Huňát

Hodnocení:

Mgr. Marcela P.

Pěkný den, posílám vám zpětnou vazbu na vaši židli (řešili jsme spolu po telefonu barvu a typ).

Jedním slovem - PARÁDA. Jsem neskutečně spokojená.

Dalo mi to novou energii do práce. Nemusím myslet na to, že mě bolí záda a kyčle (protože už mě nebolí) a na to, kolik mi je let...;-) Na vaší židli jsem mladice plná chuti a elánu. Navíc je to krásný designový kousek. Vyhovuje mi i tento typ a barva. Moc díky.

Hodnocení:

B. Thomas

Dovolte mi, abych vás informoval, že jsem včera obdržel svou novou židli Evora +. Dodávka se sledovacím číslem kurýra byla perfektní, montáž židle byla snadná. Trvalo mi chvilku, než jsem se seznámil se způsobem sedu, ale už mám ten nový pocit sezení na židli rád.

Židle vypadá dobře a má vynikající kvalitu. Díky za vaši podporu a umožnění zaslat židli do Švýcarska. Rozhodně ji doporučím přátelům, kteří si chtějí koupit novou židli.

S přátelským pozdravem Thomas B.

Hodnocení:

Füssiová Lenka

Blahopřeji ke kvalitnímu výrobku a profesionalitě Vaší firmy. Židli Adaptic jsem náhodně vyzkoušela v čekárně jedné fyzioterapeutické kliniky. Takhle zdravě a přitom pohodlně jsem ještě neseděla. Po krátké telefonické konzultaci s vámi jsem křeslo zakoupila. Za dva dny byla u mne doma. Jak jste slíbili. Židli ráda doporučím v podstatě každému, domů i do práce. Mám ráda její dynamiku. Všemi směry vychylující se sedačka, flexibilně nastavitelné opěrky paží a hlavy v podstatě neumožní strnutí šíje, kýčlí či nohou. Tato židle rozhodně patří k těm maličkostem, které udělají den lepší, zdravější a zábavnější. Děkuji!

Hodnocení:

Junková Romana

Židle Adaptic ke mně přišla v tu správnou chvíli. Má kancelářská záda volala po radikálním řešení. Potřebovala podporu a vhodnou pomoc po mnoha letech strávených na běžných kancelářských židlích. A tak přišlo rozhodnutí. A bylo to jedno z těch nejlepších, které jsem v poslední době udělala. Přirozeně, neudělala jsem jej hned. Předcházelo mu trochu pátrání na netu, pročítání a porovnávání. Vhod přišlo i to, že jsem si mohla židli na pár dní vyzkoušet a ještě jsem se setkala s milým a dnes neobvykle vstřícným jednáním ze strany firmy.

Váhání, zda-li opravdu investovat do svého zdraví tímto způsobem, se vyplatilo. S Evorou jsme vážně kamarádky. Trávíme spolu celý den v kanceláři a je nám dobře. Jsem jí vděčná, že mi pomohla upravit správný sed, eliminovala bolest zad a ještě postupně posilujeme hluboké stabilizační svaly. Krok za krokem, vlastním tempem. Pravidelné cvičení nenahradí, to ke zdravým zádům dnes již běžně patří. Ale jako užitečný průvodce a pomocník při sedavém zaměstnání funguje dobře. Dovolí mi, abych si maximálně vyhověla a volila zrovna takovou pozici, kterou potřebuji. Ať již cítím, že potřebuji sed aktivní, nebo si vhodným posazením sedák "zaaretuji" a sedím na pevno a odpočinu si od pohybu pružiny.

Je to milé, vracet se každé ráno do kanceláře a vědět, že na mne čeká spolehlivý parťák, který mi zpříjemní den.

Hodnocení:

Eliška S.

Sezení je úžasné, i když sedím i 10 hodin, nemám vůbec bolesti zad, jsem nadšená :-) Nedá se to s předchozí židlí srovnat. Myslím, že roli hraje i velikost. Ta předchozí byla navíc pro mě moc velká. Ale balanc sedadla je určitě hlavním důvodem. Myslela jsem si, že mi to bude třeba vadit, ale naopak. Je to velmi příjemné. Se židlí se i dobře manipuluje, no zkrátka je to zázrak.

Mějte se krásně :-)

Hodnocení:

Krátká Martina

Židli mi doporučila kolegyně. V kanceláři jsem často skuhrala, že mě bolí záda, když doma dodělávám pracovní resty, až mi jednou Alena ukázala na webu zdravotní židli. Koulela jsem chvilku očima, jak hluboko budu muset sáhnout do kapsy - ale dneska toho nelituju! Rozumná investice do vlastního zdraví přece za to stojí!

Hodnocení:

Procházka Jan

Když přišla manželka poprvé domů s reklamou na zdravotní židli, zabručel jsem, ať si ji teda koupí… ale když mi prozradila cenu, řekl jsem jí, že se zbláznila. Myslel jsem to vážně, ne že bych úplně koukal na každou korunu, ve firmě máme židle za několik tisícovek, ale pětimístná suma se mi zdála už moc. Moje žena ale málokdy něco snadno vzdá. Tak dlouho mi nosila různé články o zdravém sezení, odborné recenze nebo zkušenosti jiných zákazníků, které sehnala na internetu, až jsem ustoupil s tím, že to vezmu jako investici. Žena totiž pracuje z domova jako účetní, jsem rád, že ji práce baví a vím, že často si lehala s tím, že ji strašně bolí záda. Adaptic dostala pod stromeček. Přiznám, že jsem si na židli občas sám sedl, pak jsem si zvykl na ní sedět, když jsem potřeboval udělat doma nějakou kancelářskou práci - no a dneska máme doma každý svoji.

Hodnocení:

Hlavatá Lucie

V práci jsme dostali k dispozici dost vysokou částku určenou na zlepšení pracovních podmínek. Přemýšlela jsem, jak ji vhodně utratit a narazila jsem na článek o zdravém sezení. A hned jsem se v něm našla! Pracuju jako manažerka, hodně času sice lítám v terénu, ale přesto denně šest i víc hodin prosedím, když finišujeme nějakou akci, tak i mnohem víc. Od loňské oslavy narozenin mě často bolela záda. Takže už měsíc mám v kanceláři krásnou zelenou Evoru Plus a i když vím, že je to zatím krátká doba, mám z ní radost a buď si to sugeruju, nebo bolesti zad úplně přestaly.

Hodnocení:

Bartoš Tomáš

Jako IT specialista znám v práci vlastně jenom dvě polohy: buď se plazím po zemi a zapojuju kabely, nebo sedím u stolu s očima zabořenýma do obrazovky. Dlouho jsem se bál, že to odnese zrak a místo toho jsem v zimě docela marodil se zády. Od té doby chodím pravidelně cvičit a na základě doporučení fyzioterapeuta jsem si pořídil i zdravotní židli Adaptic. Cítím se jako znovuzrozený. Chvilku mi trvalo, než jsem si na ni přivykl, ale dneska na ni nedám dopustit!

Hodnocení: