Redakční systém Colibri

Redakční systém Colibri - logoRedakční systém Colibri představuje silný, ale uživatelsky příjemný nástroj na správu webového obsahu. Na rozdíl od konkurence, která se chlubí stovkami modulů, jich v Colibri najdete jen pár.

Jsou však tak chytře provázané a plně nastavitelné, že většinu funkcí lze jednoduše „naklikat“. To šetří programátorský čas (= zlevňuje projekt), zajišťuje intuitivní ovládání a zároveň umožňuje postavit web na míru.

Klíčové výhody redakčního systému Colibri

 • Komplexní správa webu

  Redakční systém umožňuje plnohodnotnou práci se strukturou webu, se šablonami stránek a jejich obsahem. Podporuje systém uživatelských práv a umožňuje verzování dokumentů. Přímo z prohlížeče lze nahrávat soubory ke stažení či upravovat obrázky.

 • Flexibita a rozšiřitelnost

  Vymysleli jsme si vlastní šablonovací systém. Ten umožňuje realizovat i nezvyklé požadavky na grafiku webu. Rádi vám celé řešení přizpůsobíme. Protože se o weby dlouhodobě staráme, neustále projekty upravujeme, jak postupně u klientů vznikají nové potřeby a požadavky.

 • Vynikající viditelnost na internetu

  Redakční systém Colibri respektuje pravidla optimalizace pro vyhledávače. Generuje kvalitní kód, umí editaci meta tagů, do URL vkládá klíčová slova, řeší přesměrování... Lze ho propojit na sociální sítě, automaticky generuje RSS kanály nebo pomůže s email marketingem.

 • Jednoduché ovládání

  Ovládání Colibri je jednodušší než psaní textu ve Wordu. Nemusí se nic instalovat, nepotřebujete znát webové technologie. O mimořádné jednoduchosti vypovídá i fakt, že pro nové administrátory nepořádáme školení, snadno vše pochopí sami.

 • Integrace s dalšími nástroji

  Běžně Colibri propojujeme s dalšími firemními systémy. Potřebujete umožnit zákazníkům stahovat po přihlášení faktury? Je třeba načítat produkty přímo od dodavatele? Nebo naopak někam exportovat poptávky? Žádný problém.

Demoverze platformy Colibri

Adresa administrace:   http://admin.adaptic.cz/_colibridemo/
Jméno a heslo: test / test
Ukázkový web:   http://colibridemo.adaptic.cz/

Kolik zaplatím?

V souladu s filozofií dlouhodobé spolupráce nabízíme formou Colibri aplikačního hostingu (pronájmu). Podívejte se ukázkovou kalkulaci webu na redakčním systému.

Zaujal vás redakční systém Colibri?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci


Novinky

18. 8. 2014  |  Novinky

PPC mixér - nástroj zdarma

Bez nároku na odměnu jsme zveřejnili interní nástroj pro správce PPC reklamy. Umí čtyři různé užitečné funkce – vytváří kombinace klíčových slov, prohazuje jejich pořadí, vytváří k nim shody a odstraňuje diakritiku. Ať vám slouží!

celá novinka

21. 5. 2014  |  Novinky

Nový e-shop Servis-Whirlpool.cz

Moderní e-shop v responzivním designu? Desítky tisíc produktů skladem? A má být kompletně napojen na informační systém Pohoda E1? Nic z toho samozřejmě není problém...

celá novinka

Řekli o nás

Darja Milošová, Cestovní kancelář Livingstone

S prací firmy Adaptic jsme velmi spokojeni. Oceňujeme především jejich rychlost a spolehlivost. Často přichází s novými vylepšeními, která jsou příjemná pro naše zákazníky. Společně jsme vytvořili ...

celé prohlášení