Stavby

Zadavatel:  Stavby, a. s.
Obor: Ostatní služby
Typ práce:  Redakční systém
Rozsah: Kompletní projekt
Spuštěno: 5/2008

Účel webu, zadání

Stavební firma Stavby, a. s., se již od svého založení v roce 1994 profiluje jako dodavatel komplexních řešení v oblasti pozemního stavitelství, se zaměřením na realizace občanské a bytové výstavby „na klíč“. Od roku 2002 se věnuje i developerské činnosti. Realizuje projekty v řádu stovek miliónů korun a působí po celé České republice.

Spolupráce s firmou Adaptic si velmi vážíme a jsme rádi za naše rozhodnutí. Prvně se můžeme soustředit na naše hlavní aktivity a správu webu můžeme s klidnou hlavou svěřit do rukou týmu Adapticu, za druhé k nám sami přichází s vlastními nápady, které posouvají prezentaci naší firmy na internetu blíže k naší cílové skupině, a za třetí všechny naše přání a potřeby plní velmi rychle a flexibilně.

Vzhledem k tomu, že naše firma již třetím rokem roste dvou ciferným číslem a expandujeme na nové trhy, budeme i nadále spoléhat na služby firmy Adaptic. Odměnou za naši spolupráci jsou pochvalné odkazy našich klientů a partnerů na kvalitu naší webové prezentace.

Ing. Martin Kouřil, člen představenstva, Stavby, a. s.

Další informace

Podle zadání klienta jsme vytvořili čistý a moderně působící grafický návrh, založený na jednoduchém barevném schématu, práci s prostorem a využívající kvalitní fotografie jednotlivých referencí.

Web je opět postaven na našem osvědčeném redakčním systému Colibri CMS. Z programátorského pohledu je jeho nejzajímavější částí trojjazyčný katalog referencí a aktuálních realizací, který je provázán s příslušnými fotogaleriemi. Z tohoto katalogu se například generují i hlavičky stránek a umožňuje také filtrování referencí podle zadaných parametrů.

Takto upravený modul Katalog lze jednoduše použít k prezentaci jakýchkoliv tabulkových dat, např. nabízených automobilů v autobazaru, realit a nemovitostí či třeba pracovních příležitostí u personální agentury. Vše samozřejmě doplněné o obrázky, videa či další přílohy.

Za perličku považujeme také interaktivní mapu realizací, založenou na rozhraní Google Maps API a plněnou daty vkládanými přes administrační rohraní do výše uvedeného modulu Katalog.

Ocenění webu Stavby

Logo WebTop100 V roce 2009 se prezentace společnosti Stavby, a. s., umístila na 4. místě v žebříčku „Průmysl“ v soutěži WebTop100. Díky celkové kvalitě prezentace jsme porazili i weby tak velkých firem, jako je například Unipetrol, Phillips nebo Metrostav.

6. místo ve stejném žebříčku obsadilo naše další dílo, web společnosti Tyma CZ. Tento web se předchozí rok umístil na 3. místě.

Logo CSS RevuePrezentace byla zařazena do prestižní české webové galerie CSS Revue a mnoha dalších podobných galerií v zahraničí.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci


Novinky

18. 8. 2014  |  Novinky

PPC mixér - nástroj zdarma

Bez nároku na odměnu jsme zveřejnili interní nástroj pro správce PPC reklamy. Umí čtyři různé užitečné funkce – vytváří kombinace klíčových slov, prohazuje jejich pořadí, vytváří k nim shody a odstraňuje diakritiku. Ať vám slouží!

celá novinka

21. 5. 2014  |  Novinky

Nový e-shop Servis-Whirlpool.cz

Moderní e-shop v responzivním designu? Desítky tisíc produktů skladem? A má být kompletně napojen na informační systém Pohoda E1? Nic z toho samozřejmě není problém...

celá novinka

Newsletter

více informací

Internetový slovníček

Vybrali jsme pro vás:

Přečtete si další pojmy ve slovníčku.