Spotřebiče Whirlpool

Zadavatel:  AP Servis, s. r. o.
Obor: Ostatní produkty
Typ práce:  Internetový obchod
Rozsah: Kompletní projekt
Spuštěno: 1/2013

Účel webu, zadání

Společnost AP Servis, autorizovaný prodejce produktů Whirlpool, se na nás obrátila s požadavkem kompletního redesignu webu. Hlavním cílem změn bylo zmodernizovat celý e-shop a usnadnit zákazníkům výběr ze širokého sortimentu přepracováním informační architektury.

Zadáním bylo také přidat další funkce moderního e-shopu, jako jsou:

 • pokročilé filtry podle parametrů
 • porovnávač produktů
 • našeptávač produktů ve vyhledávání
 • videa na stránkách kategorií a produktů
 • dárkové certifikáty
 • affiliate program

V neposlední řadě bylo třeba zajistit také dlouhodobou podporu projektu, tvorbu bannerů v nmoha různých formátech, rozesílání e-mailových zpravodajů atd.

AP Servis je jedním z nejvýznamnějších prodejců bílé techniky zn. Whirlpool. Kromě prodeje se věnujeme i servisu a prodeji náhradních dílů a příslušenství. V roce 2012 jsme se rozhodli pro celkový redesign stránek www.spotrebice-whirlpool.cz.

Ve výběrovém řízení nás nejvíce oslovila firma Adaptic zastoupena panem Štráfeldou a to zejména vstřícným a chápavým způsobem komunikace již od samého počátku. Při realizaci jsme byli u developera velice spokojeni s rychlostí, přístupem, samostatností a vlastní iniciativou pro projekt.

Nové řešení přineslo nejen hezčí podobu a orientaci na webu, ale hlavně spoustu funkcionalit, které již nyní přináší výsledky v podobě kladných ohlasů. Spolupráci jsme již od počátku plánovali dlouhodobou a jsme si jisti, že jsme našli opravdu profesionálního partnera pro spolupráci v oblasti internetového řešení a marketingu. 

Jan Míčka, jednatel, AP Servis, s. r. o.

Další informace

Nejdříve jsme připravili důkladnou analýzu klíčových slov. Podle ní pak vznikla struktura e-shopu, z ní zase vyplynula navigace a struktura jednotlivých typů stránek. Zároveň jsme pro e-shop připravili nové logo odvozené od logotypu klienta. Pak teprve přišly na řadu grafické návrhy, podle požadavků klienta laděné hodně do modré barvy.

Nový e-shop je zajímavý i programátorsky. Propojili jsme ho na další systémy:

 • API hlavního dovozce, odkud e-shop získává informace o nových produktech
 • účetní systém Stormware Pohoda E1, kam odchází informace o zákaznících, objednávkách a odkud přichází stavy na skladě, ceny a stavy objednávek
 • platební rozhraní GP WebPay
 • platební rozhraní Cetelem
 • zbožové vyhledávače, jako jsou Zboží.cz, Heuréka.cz, Google Nákupy a další
 • sociální sítě (Facebook, Google+)

To si samozřejmě vyžádalo důkladné testování a ladění. Tvorba celého projektu nám tak v součtu zabrala šest měsíců.

Koncem roku 2013 jsme pro web připravili responzivní verzi, tj. umožnili prefektní použitelnost webu na mobilních zařízeních, jako jsou tablety a chytré telefony. Výsledkem byl okamžitý nárůst objednávek z těchto zařízení.

Protože byl klient s výsledky naší práce spokojený, zadal nám i redesign dalšího svého webu – Servis-Whirlpool.cz. Ten jsme spustili v květnu 2014.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci


Novinky

18. 8. 2014  |  Novinky

PPC mixér - nástroj zdarma

Bez nároku na odměnu jsme zveřejnili interní nástroj pro správce PPC reklamy. Umí čtyři různé užitečné funkce – vytváří kombinace klíčových slov, prohazuje jejich pořadí, vytváří k nim shody a odstraňuje diakritiku. Ať vám slouží!

celá novinka

21. 5. 2014  |  Novinky

Nový e-shop Servis-Whirlpool.cz

Moderní e-shop v responzivním designu? Desítky tisíc produktů skladem? A má být kompletně napojen na informační systém Pohoda E1? Nic z toho samozřejmě není problém...

celá novinka

Newsletter

více informací

Internetový slovníček

Vybrali jsme pro vás:

Přečtete si další pojmy ve slovníčku.