Servis Whirlpool

Zadavatel:  AP Servis, s. r. o.
Obor: Ostatní produkty
Typ práce:  Internetový obchod
Rozsah: Kompletní projekt
Spuštěno: 5/2014

Účel webu, zadání

Se společností AP Servis již dlouhodobě spolupracujeme. Vytvořili jsme pro ně e-shop Spotřebiče-Whirlpool.cz a průběžně ho vylepšujeme. Protože AP Servis není jen prodejcem spotřebičů, ale zároveň funguje jako servisní gestor značek Whirlpool a Bauknecht, obrátil se na nás s požadavkem na tvorbu dalšího e-shopu, tentokrát s nabídkou originálních náhradních dílů, klimatizací, profesionálních produktů Whirlpool a jiným sortimentem.

Nový web měl být zpracován v responzivním designu, tzn. měl fungovat také na chytrých telefonech a tabletech. Součástí zadání bylo také kompletní propojení e-shopu na informační systém Pohoda E1.

Další informace

Design webu vychází z předchozí verze, byl však zmodernizován a upraven tak, aby fungoval na všech obvyklých zařízeních. Pokud právě nemáte tablet či chytrý telefon, můžete si ho zkusit otevřít na monitoru a pak si postupně zmenšovat okno prohlížeče. Uvidíte, jak se stránka mění a jak se tomu navigace a další prvky stránky přizpůsobují.

Zajímavostí je také kompletní propojení na informační systém Pohoda E1. Jsou sem přenášeny objednávky a odtud se načítají kompletní data k produktům, včetně skladové dostupnosti, ceny, fotografií a popisků. Z Pohody se přebírá také struktura kategorií produktů, cenové hladiny produktů a k nim přidělení zákazníci.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci


Internetový slovníček

Vybrali jsme pro vás:

Přečtete si další pojmy ve slovníčku.

Newsletter

více informací