Projekt VAIO

Zadavatel:  ISM International s.r.o.
Obor: Vzdělávání, školství
Typ práce:  Redakční systém
Rozsah: Kompletní projekt
Spuštěno: 3/2011

Účel webu, zadání

Cílem webu je informovat potenciální zákazníky o možnostech tréninku a rozvoje manažerských, obchodních a komunikačních dovedností. Zadáním tedy znělo: „vytvořte web na redakčním systému, jehož jádrem bude katalog seminářů a jejich konkrétních termínů, spolu s možností se na daný termín objednat“.

Zadání trochu komplikovala neobvyklá corporátní identita objednatele stojící především na ručně psaném textu a na zvětšeninách detailů malovaných obrazů s viditelnou strukturou malířského plátna. 

Firmu Adaptic jsme zcela náhodně vyhledali na webových stránkách. Poté, co jsme prostudovali postup zpracování analýzy požadavků klienta, informace o redakčním systému a shlédli ukázky realizovaných projektů, jsme se jednoznačně rozhodli pro zadání zakázky. Spolupráce s touto firmou byla od samého počátku velmi příjemná. Vyzdvihnout můžeme zejména korektní jednání, profesionalitu a dodržování termínů. Výsledkem jsou webové stránky, které plně vyhovují našim potřebám, a jejichž grafickou podobu účastníci našich seminářů a zájemci o problematiku osobního rozvoje velmi oceňují.

Lenka Rejmanová Průšová, jednatelka, ISM International

Další informace

Jak se naši grafici se zadáním poprali, můžete vidět na přiložených obrázcích. Výsledek, i když se nemusí nutně všem líbit, působí neobvykle, je dobře zapamatovatelný a přitom přehledný a zákazníci zadavatele se na něm snadno orientují.

Hotové šablony jsme nasadili na náš redakční systém Colibri. Struktura seminářů a termínů je zajímavým využitím univerzálního modulu Katalog, přes který si klient může zadávat další akce. Katalog také generuje obsah do boxů na úvodní stránce a obsah stránky Kalendář termínů. Napojili jsme ho také na přihlašovací formulář, takže návštěvník webu si volí termín pomocí výběrového pole přímo na stránce daného semináře a nemusí ho vyplňovat vlastnoručně. Podobné řešení, i když podstatně složitější, používáme v objednávce zájezdu na webu cestovní kanceláře Livingstone.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci


Novinky

18. 8. 2014  |  Novinky

PPC mixér - nástroj zdarma

Bez nároku na odměnu jsme zveřejnili interní nástroj pro správce PPC reklamy. Umí čtyři různé užitečné funkce – vytváří kombinace klíčových slov, prohazuje jejich pořadí, vytváří k nim shody a odstraňuje diakritiku. Ať vám slouží!

celá novinka

Newsletter

více informací

Internetový slovníček

Vybrali jsme pro vás:

Přečtete si další pojmy ve slovníčku.