Prague Business Office

Zadavatel:  Prague Business Office, s .r. o.
Obor: Ostatní služby
Typ práce:  Redakční systém
Rozsah: Kompletní projekt
Spuštěno: 10/2010

Účel webu, zadání

Společnost Prague Business Office se zabývá poskytováním virtuálních sídel, zasedacích místností a souvisejících služeb. Vybrali si nás, abychom pomohli s koncepcí internetového marketingu a redesignem původního webu směrem k větší účinnosti a vyššímu konverznímu poměru.

Další informace

Stránky prošly celkovou rekonstrukcí. Rozšířili jsme strukturu tak, aby web odpovídal na všechny otázky potenciálních zákazníků, přibyly sekce „Slovníček pojmů“ a „Časté dotazy“. Zároveň s tím se zlepšilo také pokrytí souvisejících klíčových slov – změna tak podpořila i optimalizaci pro vyhledávače v oblasti long tailu.

Strukturu jednotlivých typových stránek jsme navrhli tak, aby stránky lépe vedly uživatele ke konverzi. Pomáhají tomu výrazné navigační paletky, velká tlačítka odkazující na konverzní akce a srozumitelné formuláře umístěné přesně tam, kde se uživatelé rozhodují k akci. Dobrým příkladem může být také cenový kalkulátor. Spočítáte si roční náklady pořízení sídla a rovnou si ho můžete objednat – bez zbytečného klikání.

Vyhráli jsme si i s dalšími částmi webu, zejména s grafickým návrhem, výběrem fotografií a nejrůznějšími záložkami. Výsoce funkční výsledek pak odpovídá schopnosti zadavatele porozumět své cílové skupině, jasně specifikovat zadání a během realizace se soustředit na celkovou efektivitu projektu.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci


Informační architektura Zlepšete uživatelský prožitek a promyslete navigační cesty...

Novinky

18. 8. 2014  |  Novinky

PPC mixér - nástroj zdarma

Bez nároku na odměnu jsme zveřejnili interní nástroj pro správce PPC reklamy. Umí čtyři různé užitečné funkce – vytváří kombinace klíčových slov, prohazuje jejich pořadí, vytváří k nim shody a odstraňuje diakritiku. Ať vám slouží!

celá novinka

Newsletter

více informací