JK Jitka Kudlackova Jewels

Zadavatel:  JK Jitka Kudlackova Jewels, s.r.o.
Obor: Ostatní produkty
Typ práce:  Red. systém s e-shopem
Rozsah: Kompletní projekt
Spuštěno: 12/2012

Účel webu, zadání

Jeden z našich nejzajímavějších klientů, co se týká oboru podnikání. Významné zlatnictví s více jak 20ti letou historií a vlastní ruční výrobou. Kromě zlatých šperků dodává na český trh také hodinky renomovaných značek. Vše si lze prohlédnout ve dvou moderních pražských obchodech.

Naším úkolem bylo vytvořit rozsáhlý web s redakčním systémem, jehož součástí bude také internetový obchod. Kromě samotného nákupu bylo třeba zprostředkovat návštěvníkům unikátní hodnoty společnosti a také předat znalosti, které jsou k výběru kvalitního šperku potřeba.

Naše zkušenosti s firmou Adaptic, jejich přístupem a systémem jsou velmi pozitivní. Dostali jsme na Adaptic referenci, potřebovali jsme změnu stránek s implementovaným eshopem  a byli schopni vytvořit vše v domluveném čase, zároveň dokážou naslouchat našim požadavkům a také respektovat naše zkušenosti ze specifického oboru.

Čeho si však velmi ceníme je i následný přístup po uvedení systému do provozu, kdy je Adaptic stále aktivní a činný a kdy dochází k dalším úpravám, doladění a „sedání“ si nové www prezentace, stejně tak její úspěšnosti ve vyhledávačích. Pánové z Adapticu jsou upřímní, otevření a vstřícní, jsou tu pro nás.  


Dušan Mlynarčík, ředitel firmy, JK Jitka Kudlackova Jewels, s.r.o.

Další informace

Prvním krokem byla jako vždy důkladná analýza aktuálního stavu a návrh optimální strategie. Segment ručně vyráběných zlatých šperků je v mnoha ohledech specifický, zákazníci fungují jinak než u běžných spotřebních produktů. Tomu bylo třeba celou koncepci přizpůsobit. Významným aspektem byl i fakt, že jde o první internetový obchod společnosti.

Poměrně neobvyklá je i grafika. Vychází z minimalistického designu původních stránek a dalších firemních materiálů a využívá především vynikající fotografické podklady, kterých má klient k dispozici velké množství. Velké fotografie návštěvník ocení i v přehledu produktů, kde si může konkrétní šperk prohlédnout i bez klikání na detail.

Následovalo nasazení na redakční systém a e-shop Colibri a napojení na informační systém Periskop, odkud se přenáší data o produktech a kam naopak směřují objednávky a data nově registrovaných zákazníků. Součástí aplikace je také správa slevových kupónů, řízení zobrazovaných paletek podle parametrů produktu a mnohé další úpravy programované na míru.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci


Novinky

18. 8. 2014  |  Novinky

PPC mixér - nástroj zdarma

Bez nároku na odměnu jsme zveřejnili interní nástroj pro správce PPC reklamy. Umí čtyři různé užitečné funkce – vytváří kombinace klíčových slov, prohazuje jejich pořadí, vytváří k nim shody a odstraňuje diakritiku. Ať vám slouží!

celá novinka

21. 5. 2014  |  Novinky

Nový e-shop Servis-Whirlpool.cz

Moderní e-shop v responzivním designu? Desítky tisíc produktů skladem? A má být kompletně napojen na informační systém Pohoda E1? Nic z toho samozřejmě není problém...

celá novinka

Newsletter

více informací

Internetový slovníček

Vybrali jsme pro vás:

Přečtete si další pojmy ve slovníčku.