E-Ricochet

Zadavatel:  Česká ricochetová asociace
Obor: Zábava, kultura, sport
Typ práce:  Redakční systém
Rozsah: Kompletní projekt
Spuštěno: 4/2010

Účel webu, zadání

Česká ricochetová asociace si nás vybrala, abychom připravili rozsáhlý web na podporu ricochetové komunity v České republice. Stránky by měly pomoci i s propagací v médiích a posloužit také novým zájemcům o tento neobvyklý sport. Web měl být připraven ve třech jazykových mutacích.

Další informace

Vzhledem k cílům stránek jsme připravili grafický návrh portálového typu – designově spíše jednoduchý, s důrazem na obsah, přehlednost a srozumitelnou navigaci. Novým návštěvníkům pomůže tlačítko„Video ukázka hry“ na úvodní stránce a měnící se obrázky hry v hlavičce. S navigací pomáhají také grafické paletky „Kde hrát ricochet?“ a „Jak založit ricochetový klub“. Stálí návštěvníci pak ocení Twitter integrovaný v hlavičce, plány akcí a novinky ze soutěží na podstránkách.

Také po technické stránce obsahuje web několik zajímavostí. Především jsme museli výrazně upravit redakční systém Colibri a na míru mu připsat speciální modul pro sledování výsledků mezi jednotlivými hráči, družstvy a kluby – to vše napříč mnoha různými soutěžemi, které ricochetová asociace pořádá, včetně mistrovství republiky.

Zajímavostí může být také mapa center řešená pomocí Google Maps API.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci


Novinky

18. 8. 2014  |  Novinky

PPC mixér - nástroj zdarma

Bez nároku na odměnu jsme zveřejnili interní nástroj pro správce PPC reklamy. Umí čtyři různé užitečné funkce – vytváří kombinace klíčových slov, prohazuje jejich pořadí, vytváří k nim shody a odstraňuje diakritiku. Ať vám slouží!

celá novinka

Newsletter

více informací