Colmex

Zadavatel:  Colmex, s. r. o.
Obor: Zábava, kultura, sport
Typ práce:  Statický web
Rozsah: Kompletní projekt
Spuštěno: 11/2010

Účel webu, zadání

Společnost Colmex je největším dodavatelem venkovních fitness zařízení v České republice. Ty bývají instalovány do fitparků a na hřiště pro seniory, dětská hřiště a další sportoviště. Vzhledem k faktu, že venkovní posilovny u nás ještě nejsou příliš zavedené, účelem webu je především ukázat jejich možnosti, představit ucelenou řadu produktů a přesvědčit investory o smysluplnosti podobné investice. Cílovou skupinou jsou zejména městské a krajské úřady, nemocnice a soukromí investoři, dále pak architekti a média.

Již samotný výběr společnosti Adaptic pro nespočet velmi kladných a kvalitních referencí, jsme považovali za správné rozhodnutí, které se postupně s kompletním redesignem webu, ukázalo jako nejlepší řešení vyhovující našim představám. Zpětně oceňujeme především promptní a bezproblémovou komunikaci, rychlost zpracování všech podnětů a připomínek, schopnost a ochotu pro odborné konzultace nad rámec zadání a v neposlední řadě i dokončení projektu v předstihu, což je však u společnosti Adaptic evidentně samozřejmostí.

Spolupráci můžeme tudíž s radostí doporučit, neboť i my budeme rádi v budoucnu využívat služby a kvality těchto profesionálů. Děkujeme Vám.

Vladimír Havlík, jednatel, Colmex, s. r. o.

Další informace

Na začátku spolupráce jsme zpracovali důkladnou analýzu informační architektury. Vychází z předchozí verze webu, přičemž jsme se zaměřili na zlepšení přehlednosti, správnou vizuální prioritu informací a lepší vedení návštěvníka k poptávce. Barvy i jednotlivé prvky grafického návrhu vychází z loga a jsou laděny tak, aby dobře korespondovaly s množstvím obrázků jednotlivých strojů a realizací. Vzhldem k cílové skupině jsme si mohli dovolit hravější podobu grafiky, web však zároveň musel působit důvěryhodně a solidně.

Po schválení grafiky, které proběhlo bez korektur, už šlo vše jak na drátkách. Samotné nařezání grafiky do XHTML šablon, naplnění webu obsahem a programování uzamčené sekce a poptávkového formuláře je pro nás rutinou.Dále jsme připravili jednoduchý flashový měnič obrázků a na úvodní stránku přidali dvě drobné javascriptové "vychytávky" - přepínatelné záložky a přehled produktů měnící obrázky při najetí myši. Nakonec jsme připravili ještě vzory vizitky, hlavičkového papíru a katalogového listu, který je možné si pro jednotlivé produkty stáhnout přímo z webu.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci


Novinky

18. 8. 2014  |  Novinky

PPC mixér - nástroj zdarma

Bez nároku na odměnu jsme zveřejnili interní nástroj pro správce PPC reklamy. Umí čtyři různé užitečné funkce – vytváří kombinace klíčových slov, prohazuje jejich pořadí, vytváří k nim shody a odstraňuje diakritiku. Ať vám slouží!

celá novinka

Newsletter

více informací

Internetový slovníček

Vybrali jsme pro vás:

Přečtete si další pojmy ve slovníčku.

Informační architektura Zlepšete uživatelský prožitek a promyslete navigační cesty...