Allami

Zadavatel:  Allami
Obor: Obchod, nákup, prodej
Typ práce:  Internetový obchod
Rozsah: Kompletní projekt
Spuštěno: 8/2008

Účel webu, zadání

Allami je hlinecká slévárenská společnost, která se zabývá výrobou odlitků z hliníkových slitin, především poštovních schránek a domovních štítků. Naším úkolem bylo připravit nový web, který by byl postaven na redakčním systému a zahrnoval i internetový obchod pro přímý prodej nabízených výrobků.

Adaptic nám byl doporučen a to, že jsme se rozhodli pro vzájemnou spolupráci, byla jednoznačně správné rozhodnutí. Jejich kvality jsou nesporné a to, co bych rád vyzvednul, je nejen vysoká profesionalita a kvalita odvedené práce, ale hlavně slušnost, lidský přístup k zákazníkovi a trvalá péče. Jsme rádi, že tu Adaptic je, máme o jednu starost méně.

Miroslav Pekař, Allami

Další informace

Grafické návrhy jsme dostali připravené od klienta, stačilo je tedy rozřezat do XHTML šablon s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a nasadit na redakční systém Colibri CMS. Základní balíček redakčního systému jsme doplnili o modul Soubory (umožňujě nap. nahrávání souborů ke stažení bez nutnosti FTP) a Galerie (je využívána k prezentaci fotografií instalovaných schránek).

Zajímavostí implementace internetového obchodu Colibri SHOP je využití systému variant jednotlivých produktů, kdy si druh poštovní schránky vybíráte podle kategorií e-shopu a její variantu (barvu, motiv) pak při objednávce pomocí selectu na podstránce dané schránky. Podobnou logiku lze využít u mnoha dalších druhů zboží, například u výběru velikosti a barvy oblečení.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci


Newsletter

více informací

Internetový slovníček

Vybrali jsme pro vás:

Přečtete si další pojmy ve slovníčku.