Vyrábíme, dodáváme. Showroomy máme otevřené.

Recenze Adaptic

MVDr. Alexander Huňát Podnikatel

Dobrý den,

již léta trpím bolestmi zad. Moje utrpení se již po několika minutách sezení prohlubovalo a bolest jsem musel tlumit léky. Nechtěl jsem podléhat trvalé bolesti a začal jsem cíleně cvičit a upravil jsem i jídelníček. Přesto se mi při sezení (zejména u PC) trvale vracela bolest zad a tak jsem se rozhodl pro změnu sezení. Prostudoval jsem nesčetnou nabídku židlí a křesel, až jsem narazil na Váš produkt - ADAPTIC COMFORT , který mne zaujal již na internetu. Jeho parametry slibovaly řešení mého bolestivého sezení. Asi po týdnu jeho užívání mohu konstatovat, že Váš produkt naprosto překonal má očekávání. V případě vaší židle se jedná o "geniální" produkt tlumící problémy bolestí zad vybalancováváním rovnováhy jednotlivých svalových partií zad, kdy nedochází k jednostrannému přetěžování těchto partií způsobující bolest. Bez uzardění lze konstatovat, že se jedná o případ, kdy ergonomie slaví triumf. O to větší je radostné zjištění, že co vymyslely české hlavičky, dokončily zlaté české ručičky. Blahopřeji a ještě jednou děkuji!!!

Přeji mnoho spokojených (v mém případě nadšených) zákazníků.

S úctou

MVDr. Alexander Huňát

100 % ★★★★★ ★★★★★
Ing. Ondřej Bačina Teslacek.tv, Youtuber/Streamer

Zkušenosti po šesti měsících používání zdravotní židle Adaptic Comfort v kombinaci s polohovacím stolem SmartDesk pro nás natočil Ondra Bačina alias Tesláček.

Zobrazit jeho stručnou videorecenzi.

100 % ★★★★★ ★★★★★
Mgr. Marcela P. Ředitelka ZŠ

Pěkný den, posílám vám zpětnou vazbu na vaši židli (řešili jsme spolu po telefonu barvu a typ). Jedním slovem - PARÁDA. Jsem neskutečně spokojená. Dalo mi to novou energii do práce. Nemusím myslet na to, že mě bolí záda a kyčle (protože už mě nebolí) a na to, kolik mi je let...;-) Na vaší židli jsem mladice plná chuti a elánu. Navíc je to krásný designový kousek. Vyhovuje mi i tento typ a barva. Moc díky.

100 % ★★★★★ ★★★★★
Thomas B. Brugg, Švýcarsko

Dovolte mi, abych vás informoval, že jsem včera obdržel svou novou židli Evora Plus. Dodávka se sledovacím číslem kurýra byla perfektní, montáž židle byla snadná. Trvalo mi chvilku, než jsem se seznámil se způsobem sedu, ale už mám ten nový pocit sezení na židli rád. Židle vypadá dobře a má vynikající kvalitu.

Díky za vaši podporu a umožnění zaslat židli do Švýcarska. Rozhodně ji doporučím přátelům, kteří si chtějí koupit novou židli.

S přátelským pozdravem

Thomas

100 % ★★★★★ ★★★★★
Romana Junková 2. LF UK, oddělení pro vědu a výzkum, FN Motol | Praha

Židle Adaptic ke mně přišla v tu správnou chvíli. Má kancelářská záda volala po radikálním řešení. Potřebovala podporu a vhodnou pomoc po mnoha letech strávených na běžných kancelářských židlích. A tak přišlo rozhodnutí. A bylo to jedno z těch nejlepších, které jsem v poslední době udělala. Přirozeně, neudělala jsem jej hned. Předcházelo mu trochu pátrání na netu, pročítání a porovnávání. Vhod přišlo i to, že jsem si mohla židli na pár dní vyzkoušet a ještě jsem se setkala s milým a dnes neobvykle vstřícným jednáním ze strany firmy. Váhání, zda-li opravdu investovat do svého zdraví tímto způsobem, se  vyplatilo. S Evorou jsme vážně kamarádky. Trávíme spolu celý den v kanceláři a je nám dobře. Jsem jí vděčná, že mi pomohla upravit správný sed, eliminovala bolest zad a ještě postupně posilujeme hluboké stabilizační svaly. Krok za krokem, vlastním tempem. Pravidelné cvičení nenahradí, to ke zdravým zádům dnes již běžně patří. Ale jako užitečný průvodce a pomocník při sedavém zaměstnání funguje dobře. Dovolí mi, abych si maximálně vyhověla a volila zrovna takovou pozici, kterou potřebuji. Ať již cítím, že potřebuji sed aktivní, nebo si vhodným posazením sedák "zaaretuji" a sedím na pevno a odpočinu si od pohybu pružiny. Je to milé, vracet se každé ráno do kanceláře a vědět, že  na mne čeká spolehlivý parťák, který mi zpříjemní den.

100 % ★★★★★ ★★★★★
Lenka Füssiová Praha

Blahopřeji ke kvalitnímu výrobku a profesionalitě Vaší firmy. Křeslo Adaptic jsem náhodně vyzkoušela v čekárně jedné fyzioterapeutické kliniky. Takhle zdravě a přitom pohodlně jsem ještě neseděla. Po krátké telefonické konzultaci s vámi jsem křeslo zakoupila. Za dva dny bylo u mne doma. Jak jste slíbili. Křeslo ráda doporučím v podstatě každému, domů i do práce. Mám ráda jeho dynamiku. Všemi směry vychylující se sedačka, flexibilně nastavitelné opěrky paží a hlavy v podstatě neumožní strnutí šíje, kýčlí či nohou. Křeslo rozhodně patří k těm maličkostem, které udělají den lepší, zdravější a zábavnější.

Děkuji!

100 % ★★★★★ ★★★★★
Eliška S. Senior Clinical Research | Praha
Sezení je úžasné, i když sedím i 10 hodin, nemám vůbec bolesti zad, jsem nadšená :-) Nedá se to s předchozí židlí srovnat. Myslím, že roli hraje i velikost. Ta předchozí byla navíc pro mě moc velká. Ale balanc sedadla je určitě hlavním důvodem. Myslela jsem si, že mi to bude třeba vadit, ale naopak. Je to velmi příjemné. Se židlí se i dobře manipuluje, no zkrátka je to zázrak.
 
Mějte se krásně :-)
100 % ★★★★★ ★★★★★
Martina Krátká Účetní | Liberec

Židli mi doporučila kolegyně. V kanceláři jsem často skuhrala, že mě bolí záda, když doma dodělávám pracovní resty, až mi jednou Alena ukázala na webu zdravotní židli. Koulela jsem chvilku očima, jak hluboko budu muset sáhnout do kapsy - ale dneska toho nelituju! Rozumná investice do vlastního zdraví přece za to stojí!

100 % ★★★★★ ★★★★★
Jan Procházka Konstruktér | Mladá Boleslav

Když přišla manželka poprvé domů s reklamou na zdravotní židli, zabručel jsem, ať si ji teda koupí… ale když mi prozradila cenu, řekl jsem jí, že se zbláznila. Myslel jsem to vážně, ne že bych úplně koukal na každou korunu, ve firmě máme židle za několik tisícovek, ale pětimístná suma se mi zdála už moc. Moje žena ale málokdy něco snadno vzdá. Tak dlouho mi nosila různé články o zdravém sezení, odborné recenze nebo zkušenosti jiných zákazníků, které sehnala na internetu, až jsem ustoupil s tím, že to vezmu jako investici. Žena totiž pracuje z domova jako účetní, jsem rád, že ji práce baví a vím, že často si lehala s tím, že ji strašně bolí záda. Adaptic dostala pod stromeček. Přiznám, že jsem si na židli občas sám sedl, pak jsem si zvykl na ní sedět, když jsem potřeboval udělat doma nějakou kancelářskou práci - no a dneska máme doma každý svoji.

100 % ★★★★★ ★★★★★
Lucie Hlavatá Manažerka | Brno

V práci jsme dostali k dispozici dost vysokou částku určenou na zlepšení pracovních podmínek. Přemýšlela jsem, jak ji vhodně utratit a narazila jsem na článek o zdravém sezení. A hned jsem se v něm našla! Pracuju jako manažerka, hodně času sice lítám v terénu, ale přesto denně šest i víc hodin prosedím, když finišujeme nějakou akci, tak i mnohem víc. Od loňské oslavy narozenin mě často bolela záda. Takže už měsíc mám v kanceláři krásnou zelenou Evoru Plus a i když vím, že je to zatím krátká doba, mám z ní radost a buď si to sugeruju, nebo bolesti zad úplně přestaly.

100 % ★★★★★ ★★★★★
Tomáš Bartoš IT specialista | Praha

Jako IT specialista znám v práci vlastně jenom dvě polohy: buď se plazím po zemi a zapojuju kabely, nebo sedím u stolu s očima zabořenýma do obrazovky. Dlouho jsem se bál, že to odnese zrak a místo toho jsem v zimě docela marodil se zády. Od té doby chodím pravidelně cvičit a na základě doporučení fyzioterapeuta jsem si pořídil i zdravotní židli Adaptic. Cítím se jako znovuzrozený. Chvilku mi trvalo, než jsem si na ni přivykl, ale dneska na ni nedám dopustit!