☝️VÝPRODEJ PRODUKTŮzobrazit nabídku | Sleva 10 % na unikátní polštáře Kanuda | 30 dnů na vrácení každého produktu

Jsem po operaci vyhřezlé ploténky. Jakou židli Adaptic mám zvolit?

Jsem po operaci vyhřezlé ploténky. Jakou židli Adaptic mám zvolit?

Dobrý den, jsem po operaci páteře výhřezu plotýnek v bederní oblasti, mám lordózu a kyfózu a pracuji v kanceláři. Na židli trávím cca 12 hodin denně. Výška 165 cm, váha 60 kg. Prosím o doporučení vhodné zdravotní židle k dlouhodobému sezení s ohledem na mé zdravotní potíže, děkuji.

Dobrý den,

děkuji za dotaz. Vzhledem k vašim zdravotním potížím a postavě bych vám doporučila naše židle Adaptic Extreme, Style nebo Desire a to z toho důvodu, pokud sedíte 12 hodin denně, tak bych volila již lepší tvarovanější typ sedáku, kterým právě tyto modely disponují. Rozhodně zvolte kompletní židli s hlavovou opěrkou a píst střední.

Před nákupem určitě doporučuji židli vyzkoušet.

Modely XTREME, STYLE a DESIRE mají stejný základ a tvoří jednu produktovou rodinu. Liší se jen potahem a použitím černých nebo lesklých prvků. Zatímco židle Xtreme má potah na sedáku z látky a na opěradle ze síťoviny mesh, model Style je vyroben z umělé kůže z mikrovlákna a Desire používá pravou kůži s lesklými doplňky. Záleží tedy jen na vás, jak moc se chcete při své sedavé práci hýčkat.

Zobrazit celou odpověď

Témata dotazu

Nedaří se vám najít odpověď?

Zeptat se odborníka

Zeptejte se našich odborníků na fyzioterapii