3 důvody, proč si nás vybrat

Můžeme odpovědět čtyřmi slovy: zaměření na dlouhodobou spolupráci. Co to ale znamená v praxi?

Důraz na efektivitu

Víme, že spokojené klienty si udržíme jen realizací úspěšných projektů. Dosahujeme toho:

 • Sleva zavináčů Důkladnou analýzou
  Podrobně se seznámíme s vaším oborem, pozicí na trhu, produkty, cílovými skupinami, unikátními prodejními výhodami, konkurencí...
 • Návrhem řešení na míru
  Těmto poznatkům přizpůsobíme vše – strategii projektu, strukturu i obsah stránek, pojetí grafiky, funkce redakčního systému, propagaci projektu...
 • Pečlivou realizací
  K projektům přistupujeme jako k funkčním uměleckým dílům. Ladíme je, hrajeme si s detaily... Jsme posedlí dokonalostí!
 • Neustálým vylepšováním
  Běžící projekty dále analyzujeme a upravujeme. Sami přicházíme s nápady na další změny. 

Důraz na komunikaci

Věříme, že efektivní řešení se rodí jen ve výhni vzájemných diskuzí. Naše klíčové odlišnosti ohledně komunikace:

 • Vzájemné vzdělávání
  Neustále rozšiřujeme obzory klientů v internetovém marketingu. Je to nutné, aby rozuměli doporučovaným krokům, cenám i celému procesu. Zároveň dlouhodobě poznáváme jejich potřeby a specifika podnikání.
 • Za projekt odpovídá 1 člověk
  Zná vaši firmu, historii projektu i jeho aktuální stav. Řídí tým, který pro vás pracuje. A nese odpovědnost – za termíny, za ceny, za kvalitu výstupů.
 • Sleva zavináčů Komunikaci logujeme
  Využíváme vlastní intranet a projektový software Basecamp. Stále máme přístup ke všem ujednáním, nezávisle na personálních změnách.

Aplikace jako služba...

...ne jako produkt, který rychle zastarává. Aplikace vyvíjíme jinou, složitější cestou. Místo, abychom redakční systém, e-shop či mailer „natvrdo ohnuli“ dle požadavků klienta, nové funkce integrujeme v obecné rovině, ve všech jejich kombinacích. Dalšímu klientovi tak lze funkci jednoduše „naklikat“. To je platforma Colibri – komplexní, ale přizpůsobivý systém. Tento přístup v dlouhodobém horizontu zlevňuje tvorbu nových projektů, umožňuje nám pružně reagovat na moderní trendy a novinky snáze zpřístupnit dalším klientům. 

Sleva zavináčů Platformu nabízíme formou aplikačního hostingu (pronájmu). Neplatí se tedy žádná licence, pouze měsíční paušál. Cena vývoje se rozloží na delší dobu (kdybyste se přece jen rozhodli odejít, ušetříte). V ceně je i webhosting, konektivita, správa mailů a DNS, údržba aplikace... Všechny služby dostáváte od jedné firmy, s jedinou odpovědností, na jedinou fakturu.

Navíc máte jistotu, že jsme stabilním partnerem (díky pravidelným platbám za poskytování služby) a že máme silnou motivaci k udržení spolupráce (na rozdíl od těch, kdo vydělávají na jednorázovém prodeji licencí a údržba webu už pro ně není zajímavá).

A ono to funguje!

Dokazují to klienti, kteří vystřídali několik konkurentů – než u nás zůstali natrvalo. I klienti, kteří nám opakovaně nechávají předělávat weby, místo aby pokaždé měnili dodavatele, jak je to v oboru obvyklé. Například:

Tip: přečtěte si také stránku Naše mise, vize a hodnoty.

Zaujali jsme vás?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku co nejdříve:

Chci nezávaznou kalkulaci


Novinky

18. 8. 2014  |  Novinky

PPC mixér - nástroj zdarma

Bez nároku na odměnu jsme zveřejnili interní nástroj pro správce PPC reklamy. Umí čtyři různé užitečné funkce – vytváří kombinace klíčových slov, prohazuje jejich pořadí, vytváří k nim shody a odstraňuje diakritiku. Ať vám slouží!

celá novinka

Newsletter

více informací

Internetový slovníček

Vybrali jsme pro vás:

Přečtete si další pojmy ve slovníčku.