Front-end developer

Hledáme kodéra / frontendistu pro převod grafických návrhů do HTML / CSS šablon, nasazování šablon na náš redakční systém Colibri, drobné programování v javascriptu / jQuery a průběžné úpravy webů dle požadavků klientů. Občas i nějaký ten newsletter. Spolupracovat budeš s grafiky a programátory.

Práce na fulltime. Pružná pracovní doba. Časem možný i částečný home office.

Čím je to zajímavé?

 • Překopáváme procesy

  Právě teď měníme postupy, zkoušíme nové nástroje a hledáme cesty, jak se rychleji dobrat kvalitního webu. Máš tedy unikátní možnost si práci přizpůsobit vlastnímu stylu. Říká ti něco LESS, modernizr či responsive design? Připoj se k nám!

 • Nejsme manufaktura

  Nesekáme weby jak Baťa cvičky. Chápeme je jako funkční umělecká díla, vyrobená na míru konkrétním podmínkám klienta. Do jejich podoby se promítají zkušenosti celého týmu. I zákazníky si důkladně vybíráme a pak s nimi spolupracujeme dlouhodobě. Patří k nim superznačky jako Jeep, Fiat, Whirlpool, Jihlavanka nebo CK Livingstone. Naše práce tak má smysl, vyniká kvalitou a je na internetu vidět.

 • Nejedeme podle tabulek

  U nás neexistují limity, záleží jen na tvých schopnostech a přínosu pro firmu. Logika je jednoduchá: čím víc umíš a odvedeš, tím víc výhod dostaneš. Vše se dá domluvit – směřujeme k ideálu otevřené firmyNehrajeme si ani na pozice. Chceš časem přejít k řízení projektů nebo tě láká online reklama? U nás si můžeš postupně vyzkoušet všechno.

Co očekáváme

 • SŠ/VŠ vzdělání
 • perfektní znalost HTML, CSS, JavaScript / jQuery + základy PHP (kvůli šablonám v CMS)
 • zájem o moderní kodérské trendy, ochotu experimentovat 
 • všeobecný rozhled v online světě + základy SEO, UX a Google Analytics
 • pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup při řešení problémů, schopnost práce v týmu
 • cit pro češtinu, angličtinu alespoň na úrovni porozumění psanému textu

Kontakt

Jan Štráfelda, jan.strafelda@adaptic.cz, tel.: 776 678 044

Zaujali jsme tě?

Pošli nám svůj životopis, reference na dosavadní projekty a krátkou úvahu, kde se v oboru vidíš za dva roky (nechceme obvyklý motivační dopis). Důležité: máš-li chuť, rovnou nám tykej, v Adapticu si všichni tykáme.

Chci napsat mail do Adapticu


Facebook: sledujte nás

Newsletter

více informací

Adaptic na Twitteru