Tuzex Travel

Zadavatel:  Tuzex Travel
Obor: Cestování, ubytování
Typ práce:  Šablonovací systém
Rozsah: Grafika a šablony stránek
Spuštěno: 4/2006

Účel webu, zadání

Jednoduché a jasné zadání. Navrhnout grafický vzhled webové prezentace cestovní agentury tak, aby sama vyzývala k cestování. Stránky měly také barevně korespondovat s logem „tuzex“, které jsme nově redesignovali a které se jeho vlastník rozhodl využít v cestovním ruchu.

V okamžiku, kdy jsme se rozhodli, že budeme našim zákazníkům poskytovat služby v cestovním ruchu i prostřednictvím internetu, stáli jsme před otázkou, kdo bude právě tím „vyvoleným“ partnerem, který nám vytvoří takovou grafiku, která by plně vystihla značku Tuzex. Na základě doporučení a po shlédnutí předešlých zakázek, které nás velmi upoutaly svou kvalitou, jsme se obrátili na firmu Adaptic, s. r. o.

Zjistili jsme, že toto rozhodnutí bylo správné. Už při první schůzce bylo jasné, že jednáme s lidmi, kteří mají ke své práci velmi profesionální přístup a kteří jsou schopni vytvořit internetovou prezentaci přesně podle našich představ a požadavků. A to, že design stránek je skutečně povedený, můžete posoudit sami.

Ladislav Semián, majitel, Tuzex Travel

Další informace

Vytvořili jsme grafický manuál pro celou společnost Tuzex, který je nyní využíván pro potřeby internetové prezentace i v tištěných materiálech, jež jsou naším dalším dílem na tomto projektu.

Zvolili jsme lehké a přívětivé barevné schéma, aby internetová prezentace na návštěvníky a potenciální zákazníky pozitivně působila a stala se tak i snadno zapamatovatelnou. Na základě jednoznačně schválených grafických návrhů jsme pak vytvořili XHTML šablony ke všem typům stránek tohoto webu.

S agenturou Tuzex Travel nyní spolupracujeme i při správě některých reklamních kampaní.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci


Novinky

18. 8. 2014  |  Novinky

PPC mixér - nástroj zdarma

Bez nároku na odměnu jsme zveřejnili interní nástroj pro správce PPC reklamy. Umí čtyři různé užitečné funkce – vytváří kombinace klíčových slov, prohazuje jejich pořadí, vytváří k nim shody a odstraňuje diakritiku. Ať vám slouží!

celá novinka

Internetový slovníček

Vybrali jsme pro vás:

Ve slovníčku máme již 190 pojmů.