Spoilercentrum

Zadavatel:  Spoilercentrum
Obor: Obchod, nákup, prodej
Typ práce:  Internetový obchod
Rozsah: Kompletní projekt
Spuštěno: 9/2007

Účel webu, zadání

Společnost Spoilercentrum je naším zákazníkem již od roku 2005. Vzhledem k faktu, že webová prezentace by měla projít redesignem nejvíce po dvou letech, byl na změnu nejvyšší čas. Původní zastaralý internetový obchod již nevyhovoval vzhledem, funkcemi ani celkovou logikou a složitostí nákupního procesu.

Další informace

Provedli jsme důkladnou analýzu informační architektury a na jejím základě vytvořili zcela novou grafiku. Soustředili jsme se především na optimistický, dobře zapamatovatelný vzhled, obchod však při tom musel zůstat přehledný a snadno použitelný.

Dalším krokem bylo nasazení webu na novou verzi internetového obchodu Colibri SHOP. Ta výrazně rozšířila možnosti původního systému, ať už z hlediska optimalizace pro vyhledávače, použitelnosti pro uživatele nebo jednoduchosti správy pro administrátory. Takovou úpravou bylo také vytvoření tzv. virtuálních kategorií, které podle speciálního algoritmu rozšiřují kategorie ručně zakládané. To uživatelům usnadňuje vyhledání produktu přesně pro jejich vůz a zvyšuje to také viditelnost produktu ve vyhledávačích.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci


Novinky

18. 8. 2014  |  Novinky

PPC mixér - nástroj zdarma

Bez nároku na odměnu jsme zveřejnili interní nástroj pro správce PPC reklamy. Umí čtyři různé užitečné funkce – vytváří kombinace klíčových slov, prohazuje jejich pořadí, vytváří k nim shody a odstraňuje diakritiku. Ať vám slouží!

celá novinka