Prague Business Companies

Zadavatel:  Prague Business Companies s.r.o.
Obor: Obchod, nákup, prodej
Typ práce:  Redakční systém
Rozsah: Kompletní projekt
Spuštěno: 12/2010

Účel webu, zadání

Společnost Prague Business Companies se živí zakládáním společností a jejich následným prodejem. Případný kupec si tak ušetří zdlouhavé procedury spojené s vlastním zakládáním společnosti a může začít podnikat do dvou dnů od prvního kontaktu.

Naším úkolem bylo vytvořit jednoduchou, dobře zapamatovatelnou microsite s katalogem společností připravených k prodeji. Důraz byl kladen především na vedení návštěvníka ke konverzi.

Další informace

Grafiku prezentace jsme postavili na výrazné fotografii v hlavičce, která přechází do pozadí stránky. Styl zbytku webu jsme na přání klienta odvodili od projektu PBO, který jsme připravili již dříve. Následovalo nařezání grafiky do podoby XHTML šablon a jejich nasazaní na redakční systém. Jednotlivé společnosti lze přidávat a upravovat přes modul Katalog, který slouží ke správě libovolných katalogových dat.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci


Novinky

18. 8. 2014  |  Novinky

PPC mixér - nástroj zdarma

Bez nároku na odměnu jsme zveřejnili interní nástroj pro správce PPC reklamy. Umí čtyři různé užitečné funkce – vytváří kombinace klíčových slov, prohazuje jejich pořadí, vytváří k nim shody a odstraňuje diakritiku. Ať vám slouží!

celá novinka

Newsletter

více informací