Nicklaus

Zadavatel:  AZ Golf, s. r. o.
Obor: Obchod, nákup, prodej
Typ práce:  Internetový obchod
Rozsah: Kompletní projekt
Spuštěno: 5/2009

Účel webu, zadání

Naším úkolem bylo vytvořit exkluzívní e-shop s nabídkou značkového golfového vybavení, především setů golfových holí. Vzhledem k cílové skupině výrazně orientované na design bylo třeba navrhnout grafiku, která by působila luxusně a zároveň dobře plnila primární účel e-shopu, tj. vedla návštěvníky k objednávce.

Další informace

Hned na úvodní stránce zaujme přehledný formulář zpracovaný do podoby grafického rozcestníku. Jeho vyplněním se návštěvník snadno dostane do příslušné kategorie e-shopu odpovídající jeho zkušenostem a nárokům, pohlaví a tomu, zda je pravák nebo levák.

Zajímavostí je také využití videí týkajících se kariéry legendárního Jacka Nicklause, jehož jméno e-shop nese. Videa jsou umístěna na serveru YouTube a vkládána tak, aby si je mohl návštěvník přehrát přímo na stránkách e-shopu.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci


Novinky

18. 8. 2014  |  Novinky

PPC mixér - nástroj zdarma

Bez nároku na odměnu jsme zveřejnili interní nástroj pro správce PPC reklamy. Umí čtyři různé užitečné funkce – vytváří kombinace klíčových slov, prohazuje jejich pořadí, vytváří k nim shody a odstraňuje diakritiku. Ať vám slouží!

celá novinka