Jamská 35

Zadavatel:  Stavby, a.s.
Obor: Ostatní služby
Typ práce:  Microsite
Rozsah: Kompletní projekt
Spuštěno: 6/2009

Účel webu, zadání

Kdybyste právě stáli na adrese Jámská 35, Kyjev, hleděli byste na zcela nové multifunkční centrum, které nabízí zázemí pro české firmy působící na Ukrajině, ať už potřebují kanceláře, luxusní prostory pro bydlení či další pomoc, jako jsou virtuální kanceláře, notářské, překladatelské, účetní služby atd.

Díky dlouhodobě úspěšné spolupráci s klientem na jiných projektech jsme dostali za úkol navrhnout kreativněji řešenou microsite vycházející z tištěné brožury. Vzhledem k cílové skupině a uvažovaným způsobům propagace microsite jsme ji kompletně vytvořili pomocí technologie Flash, což umožňuje složitější animace, roztahování microsite dle rozlišení obrazovky a další efekty. Zároveň však byl kladen důraz na přehlednost a intuitivnost ovládání.

Další informace

Microsite vznikla ve dvou jazycích, kromě češtiny běží ještě v angličtině. Graficky je microsite poměrně jednoduchá, využívá stejné barevné schéma, jako korporátní web. Design je založen především na fotografiích a vizualizacích interiérů. Součástí microsite je také kontaktní formulář zasílaný na email a flashový přehrávač videa.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci