Indiga

Zadavatel:  Indiga, s. r. o.
Obor: Energetika a průmysl
Typ práce:  Redakční systém
Rozsah: Kompletní projekt
Spuštěno: 9/2011

Účel webu, zadání

Indiga je dodavatel světelné techniky se sídlem v Liberci, který rovněž zajišťuje projektové poradenství v oblasti osvětlování, servis a vlastní realizace individuálních světelných řešení. Naším úkolem bylo zmodernizovat původní, notně zastaralý web, obléci ho do moderního hávu a umožnit klientovi jeho vlastnoruční správu, včetně postupně doplňovaných referencí. 

Tímto bych chtěl poděkovat firmě Adaptic za vytvoření kompletně nového firemního webu. Profesionalita, rychlost, přístup, spolehlivost - to jsou přednosti díky kterým víme, že je Adaptic společností, která splňuje naše očekávání. E-shop, o kterém uvažujeme, bude s Adapticem dalším krokem k vzájemnému úspěchu.

Díky RS Colibri můžeme jednoduchým a velice intuitivním způsobem aktualizovat veškerý obsah včetně galerií, nezávisle na čase a místě připojení. Společnost Adaptic a jejich služby můžeme jen doporučit!

Robert Janák, obchodní ředitel, Indiga, s. r. o.

Další informace

Grafiku jsme postavili na výrazné indigové barvě, kterou má společnost v názvu, a na trojúhelníkových siluetách, které se opakují na pozadí webu a ve slideru představujícím nejčastěji poptávané kategorie produktů. Technicky je prezentace poměrně jednoduchá, využívá pouze moduly Struktura, Galerie, Katalog (pro správu referencí) a kontaktní formulář ošetřený proti komentářovému spamu.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci


Internetový slovníček

Vybrali jsme pro vás:

Ve slovníčku máme již 190 pojmů.

Newsletter

více informací