Fotbalový klub MB

Zadavatel:  Fotbalový klub Mladá Boleslav
Obor: Zábava, kultura, sport
Typ práce:  Redakční systém
Rozsah: Grafika stránek
Spuštěno: 11/2005

Účel webu, zadání

Kompletní redesign zastaralé prezentace FK Mladá Boleslav zněl zpočátku jako jednoduché zadání. Bylo zapotřebí vytvořit novou grafiku a také přepracovat technické pozadí celé prezentace. Důležitým požadavkem bylo nasazení celého webu na redakční systém, který by jednoduchým způsobem ovládat sám klient. Požadována byla i snadná upravitelnost CMS, aby do něj bylo možné doprogramovat další moduly dle konkrétních požadavků.

Další informace

Prvním krokem bylo navrhnout informační architekturu celé prezentace tak, aby se návštěvníci stránek mohli orientovat intuitivně. Cílem webu nebylo jen umožnit fanouškům klubu najít si příslušné informace, snažili jsme se vytvořit web, která by fungoval jako oboustranný komunikační kanál mezi klubem a fanouškem.

Grafika je koncipována jednoduše a vzdušně, vychází z mateřských barev klubu. Zároveň bylo třeba citlivě začlenit případnou reklamu sponzorů klubu.

Práce na tomto projektu si vyžádala poměrně složitý převod starých, špatně postavených databází. Celá prezentace je nyní postavena na našem vlastním redakčním systému Colibri CMS, který byl pro tuto příležitost speciálně upraven (např. automatizované statistiky, přehledy zápasů, tabulky, modul pro online komentování zápasů…).

Za úspěch projektu považujeme i fakt, že po redesignu se stránkám FK Mladá Boleslav zvýšila návštěvnost o stovky procent.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci