Eden

Zadavatel:  CzechTourism
Obor: Cestování, ubytování
Typ práce:  Microsite
Rozsah: Kompletní projekt
Spuštěno: 1/2009

Účel webu, zadání

EDEN je zkratka z „European Destinations of Excellence“, soutěže, která má pomoci se zviditelněním méně známých evropských destinací. Ročník 2009 byl věnován chráněným územím, jeho cílem bylo přinést rozvoj vybraných oblastí v souladu s principy udržitelného rozvoje turistického ruchu. Garantem projektu EDEN v Česku je agentura CzechTourism, se kterou jsme spolupracovali již na projektu Turistevitani.cz.

Spolupráci se společností Adaptic mohu jen pochválit a vřele doporučit. Nebývá tak časté, aby zadaná práce byla dokončena před požadovaným termínem. Klíč k úspěchu vidím zejména v komunikaci – a ta byla vždy pružná, věcná a vedla k rychlému řešení nastalé situace.

Lenka Šindelářová, odd. výzkumu trhů a trendů, CzechTourism

Další informace

Naše zadání tentokrát znělo jednoduše: připravit nevelký web, jehož grafika by korespondovala s tištěnými brožurkami a obsah a soubory ke stažení by bylo možné spravovat pomocí redakčního systému. Limitem projektu se tak stala především relativně krátká doba na realizaci.

Zadání jsme však splnili v předstihu a jak se nám výsledek podařil, posuďte nejlépe sami.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci


Novinky

18. 8. 2014  |  Novinky

PPC mixér - nástroj zdarma

Bez nároku na odměnu jsme zveřejnili interní nástroj pro správce PPC reklamy. Umí čtyři různé užitečné funkce – vytváří kombinace klíčových slov, prohazuje jejich pořadí, vytváří k nim shody a odstraňuje diakritiku. Ať vám slouží!

celá novinka

Newsletter

více informací