CSC Distribuce

Zadavatel:  CSC distribuce, s. r. o.
Obor: Ostatní služby
Typ práce:  Statický web
Rozsah: Kompletní projekt
Spuštěno: 2/2009

Účel webu, zadání

Společnost CSC Distribuce dodává na český a slovenský trh výrobky v oblasti čištění a úpravy pitných i odpadních vod, zpracování kalů v průmyslovém i komunálním sektoru a v dalších průmyslových aplikacích. V tomto segmentu nabízí také technický servis a odborné poradenství.

Tato společnost nás oslovila s poptávkou po návrhu logotypu, vizitek, hlavičkových papírů a dalších prvků corporate identity a z nich vycházejícího jednoduššího statického webu menšího rozsahu s kontaktním formulářem zasílaným na email.

Další informace

Jako první krok jsme navrhli jednoduchý, ale snadno zapamatovatelný logotyp. Z něj pak vznikl poměrně netradiční grafický návrh, který klade hlavní důraz na tři nabízené řady produktů a s nimi související pozvánku do tendru. Příprava XHTML šablon včetně tiskové verze (kterou vždy poskytujeme zdarma v ceně šablon) už byla dílem okamžiku.

Následovalo bleskové naplnění stránek dodaným textovým obsahem a soubory ke stažení. Web jsme dokončili přípravou kontaktního formuláře zasílaného na email a ošetřeného proti komentářovému spamu. Celý proces tvorby webu včetně schvalování logotypu a grafiky nám tak zabral necelé tři týdny. Stránky nyní běží z našich serverů.

Líbí se vám tento web?

Nechte si zpracovat přesnou cenovou nabídku:

Chci nezávaznou kalkulaci